Titles you rated
Beyond EvilRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5