Titles you rated
Rust and BoneRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
Queen MargotRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5