Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0