Movies
Ratings
877
Return to OzRated ★ 4.5
The DiscloserRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 2.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 1.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Go Away Mr. TumorRated ★ 3.5