Series
Ratings
143
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Kid GangRated ★ 4.5- Novel Theater - Pharmacist Kim's DaughtersRated ★ 5.0
- Snow FlowerRated ★ 5.0
- RosemaryRated ★ 4.5
- Sweet BearRated ★ 4.5
- Fairy and SwindlerRated ★ 5.0
- Foolish PrincesRated ★ 5.0
- Jang Gil SanRated ★ 5.0
- Wonderful LifeRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 5.0
Seoul 1945Rated ★ 4.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 5.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.5
One Fine DayRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 4.0