Movies
Ratings
97
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.0