Titles you rated
Tale of ArangRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0