Movies
Ratings
310
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
My Teacher, My LoveRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Perfect DateRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Survival IslandRated ★ 3.5
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
How Long Will I Love URated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0