Series
Ratings
158- Men on a MissionRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Everyone's Getting MarriedRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5