Series
Ratings
70
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5- Please Like MeRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
CrashingRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0