Movies
Ratings
673
No Other ChoiceRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
MasterRated ★ 1.5
Marrying the MafiaRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
RomeoRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5