Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 1.5- High School Mystery Club 3 CommentaryRated ★ 2.5
- High School Mystery Club 2 CommentaryRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 1.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0