Series
Ratings
39
New HeartRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0