Movies
Ratings
86
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
OseamRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0