Titles you rated
LucyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5