Movies
Ratings
15
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
TedRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0