Titles you rated
This Means WarRated ★ 0.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 1.0
2012Rated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 0.5
UnderworldRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 0.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 1.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Death SentenceRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5