Movies
Ratings
23
3 IdiotsRated ★ 2.0
My Lucky StarsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0