Movies
Ratings
543
The Unknown GirlRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Geoff McFetridge: Drawing a LifeRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0