Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5