Movies
Ratings
383
The Parent TrapRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0- SawRated ★ 5.0
UntraceableRated ★ 3.0
ProtégéRated ★ 5.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.0
AwakeRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5