Movies
Ratings
182
SpectreRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5