Titles you rated
SkinsRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5