Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0