Movies
Ratings
58
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 1.0
MatildaRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
FrankRated ★ 1.0
Mean GirlsRated ★ 4.5