Movies
Ratings
135
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0