Titles you rated
IRISRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0