Movies
Ratings
230
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 4.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Your Eyes TellRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 4.5- Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 4.5
Drowning LoveRated ★ 3.0
My Little MonsterRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0