Titles you rated
Kemono JihenRated ★ 4.0- Muchaburi!: Watashi ga Shachou ni NarunanteRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0
Gossip: #Kanojo ga Shiritai Honto no ○○Rated ★ 3.0
Fight SongRated ★ 2.5
ZenkamonoRated ★ 4.5
Hey Handsome!Rated ★ 4.5
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.5
Koisuru HahatachiRated ★ 4.5
The Men of the Wada FamilyRated ★ 3.5
DearestRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Hankei 5 MeterRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5