Titles you rated
RookiesRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0