Titles you rated
Off To SchoolRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
Yellow BootsRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0