Series
Ratings
81
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
What's Up?Rated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 0.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 5.0
Hooray for LoveRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
TripleRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0