Series
Ratings
58
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0- Our Love TriangleRated ★ 5.0
The Witch Store ReopensRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Behind Every StarRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.0
Alias GraceRated ★ 4.0