Series
Ratings
38
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0