Titles you rated
The ProducersRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0