Titles you rated
Inside MenRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0