Titles you rated
WaterworldRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
9Rated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0