Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 4Rated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0