Movies
Ratings
50
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
UlyssesRated ★ 1.0
HerRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 0.5
RockshowRated ★ 0.5
Crows Zero IIRated ★ 0.5
Cries and WhispersRated ★ 0.5
Les MisérablesRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 1.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 1.0
Henri HenriRated ★ 0.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 1.0
My Lucky StarsRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0