Movies
Ratings
191
Twelve MonkeysRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
FilthRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
PietaRated ★ 1.0