Series
Ratings
40
GourmetRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 2.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0