Series
Ratings
21
LastRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
How Long I've KissedRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5