Titles you rated
Personal TasteRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0