Series
Ratings
22
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5