Titles you rated
The First FrostRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.0- 우리들의 초콜릿 순간Rated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
The Brothers SunRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5