Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 1.0
Doctor WhoRated ★ 1.0
JinRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 1.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 1.0
Two WeeksRated ★ 1.5
March Comes in Like a LionRated ★ 1.0
Testimony of NRated ★ 1.0
Community Season 1Rated ★ 1.5
The Morose MononokeanRated ★ 1.0
Dr. STORKSRated ★ 1.0- OrangeRated ★ 1.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 1.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 1.0
Money FlowerRated ★ 1.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 1.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 1.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 1.0