Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0