Movies
Ratings
348
Inside meRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0- The Last RideRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0