Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
RentRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5