Movies
Ratings
1046
Jerry MaguireRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
RentRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 3.0
Almost FamousRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.5
Apt PupilRated ★ 3.0- AnonymousRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
SnatchRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.0- Halo The Fall of ReachRated ★ 5.0